Graj w rodzinnym gronie

Rodzinne spędzanie wolnego czasu to przecież nie tylko telewizor czy komputer i telefon. Warto poświęcić czas rozrywki różnego rodzaju.

Przede wszystkim razem

Dobrym przykładem będzie tutaj gra rodzinna Rybek nie na żarty, która zdobywa się coraz większą popularność. Jest to wspaniały sposób na wspólne wieczory, kiedy to zarówno rodzice, jak i dzieci mogą fantastycznie się bawić, a przy tym doskonale budować więzi i relacje między sobą. Ale uwaga, kto raz sięgnie po Rybek nie na żarty gra rodzinna, ten z pewnością długo nie będzie mógł się od niej uwolnić.

Nie tak łatwo nakarmić rybkę

Polega ona na tym, że do dyspozycji jest rybka, którą trzeba nakarmić. Rybka bardzo chętnie utrudnia każdemu drogę do zwycięstwa, a cała gra polega na tym, aby gracze jak najszybciej pozbyli się kart z jedzeniem dla niej, poprzez umieszczenie ich w jej pyszczku. Zagrożenie jest jeszcze takie, że rybka bardzo swawolnie się kręci i może w każdej chwili wyrzucić wszystkie karty jakiemuś graczowi, wówczas rywalizacja nabiera jeszcze większych rumieńców.

Jeżeli ktoś szuka nie na żarty Rybek gra to z pewnością w sieci znajdzie ja bez problemu, jest wspaniały pomysł na prezent i to nie tylko dla dziecka, ale dla wszystkich członków rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *