Potworne zabawki

Śmierć, maszkary, upiory, zombie i wszelkiego rodzaju inne straszydła zawładnęły codziennością. Nie jest to jednak wymysł tych czasów. Ludzie od dawna fascynują się zagadnieniami związanymi z nienaturalnymi zjawiskami. Po prostu wszyscy lubią się bać. Reguła ta dotyczy zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Wampiry i upiory

Któż nie pamięta sztucznej szczęki imitującej wampirze zęby, plastikowych kościotrupów czy figurek wilkołaków. Nic dziwnego, że film Upiorne połączenie Monster High też spowodował zmiany na rynku zabawek. Wielu rodziców obawia się, że lalki te propagują kult śmierci, okultyzm, a nawet satanizm. Zanim jednak wyda się ostateczną opinię może najpierw warto osobiście obejrzeć film i poznać jego bohaterów.

Lalki Monster High to wprawdzie potwory, którym dodatkowo można zarzucić mało gustowną estetykę, ale nie można odmówić im pozytywnych cech jakie propagują. Uczą przede wszystkim tolerancji. Wszak ich potworna powierzchowność skrywa ludzkie charaktery. Tak jak w realnym świecie, nie zawsze to co pięknie wygląda jest dobre i odwrotnie. Każda lalka to inna historia i inna osobowość. Jedyną ich wadą jest wielkość kolekcji, a co się z tym wiąże koszt zakupu całości. Na szczęście nie jest to wymogiem.

Monster High Upiorne Połączenie lalka – zabawka która bawi i uczy, a niekoniecznie straszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *