W świecie Shnooks

Seria Shnooks firmy Epee obejmuje sześć pluszowych zabawek. Są to produkty przeznaczone dla dziewczynek w wieku od trzech lat. Chętnie bawią się nimi jednak także starsze dzieci. Pluszaki można bowiem czesać specjalnym grzebieniem, ozdabiać dołączoną do każdego z nich kokardką oraz łączyć ze sobą za pomocą specjalnej bransoletki.

Miękkie jak Shnooks

Shnooks kudłaciaki talenciaki to miękkie, pluszowe zabawki. Są bardzo przyjemne w dotyku, a producent zachęca, by sięgać po nie chociażby w chwilach smutku. Kolorowy pluszak o miłej twarzy, bujnych włosach i błyszczących nóżkach poprawi nawet najgorszy nastrój. Zabawki wykonane są z poliestru oraz plastiku, zapakowane mają około piętnastu centymetrów, a po wyjęciu z pudełka rosną nawet do ośmiu razy. Shnooks cena jest bardzo przystępna dla każdego.

Dziewczynki lubią pluszowe kudłaciaki Shnooks

Małe dziewczynki chętnie opiekują się Blizz, Kookajoo, OOGadoo, Teeki, Wawikki oraz Zazzee. Dbają o ich stylizację, zabierają do szkoły oraz na wspólną zabawę z koleżankami. To nietypowe pluszaki, ponieważ ich wygląd można zmieniać. Dzieciom daje to pole do popisu i pozwala rozwijać ich zmysł estetyki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *